Yeni Başlangıçlar '' Feroni ''

Uzun zamandır ortalarda yoktum ama kendim için güzel başlangıçlar güzel projelerle geri döndüm diyebilirim. Ortalarda yokken bir sürü güzel anılar biriktirmenin yanı sıra güzel bir markayı oluşturmanın mutluluğunu sizinle paylaşmak isterim. Yeni yeni başladığım daha ilk adımları sayılabilecek '' Design by Feroni '' markasını resmi olarak açmış bulunuyorum :) 
Uzun zamandır uğraştığım  kafamda şekillendirdiğim detayları gerçeğe dökmek, elimle tutabilmek benim için gerçekten çok heyecanlı... Bu benim için daha ilk adım umarım hayallerimi gerçekleştirdikçe sizinle daha çok paylaşma imkanı da bulurum. Yorumlarınızı, beğenilerinizi, takiplerinizi beklerim :)) 

Bloğum üzerinden de yaptığım ürünler ile ilgili bilgilendirmeler kısa öğretici videolar bilgiler paylaşmayı düşünüyorum. Bunun dışındaki her sorunuz için bana ulaşabilirsiniz :)

Ama öncesinde yeni markam için desteğinizi bekliyorum. İntagramdan beni takip eder beğenilerinizi yorumlarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum :)

Şimdiden çok teşekkür ederim...

Instagram Hesabım: designbyferoni10 yorum:

 1. Kolay gelsin, başarılar dilerim.

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba! Blogunuzu yeni kesfettim :) deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi hemen değerlendiricem :) Bende bekliyorum muhakkak:)https://lavvienrose.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 3. hi dear,
  i'm following you on blog and on g+
  can you follow mine?
  https://amoriemeraviglie.blogspot.it/

  YanıtlayınSil
 4. kolay gelsin. blogunuzu takipteyim sizi de beklerim :)

  YanıtlayınSil
 5. https://www.cihan7.com Büyük Blog Takip Etkinliğinden geliyorum. TAKİP EDEN HERKESE DÖNÜŞ YAPIP SİTEMDE LİNK VERECEĞİM.

  YanıtlayınSil
 6. A great post! <3
  I am following you and we invite you to me
  https://milentry-blog.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 7. Good blog Post....thanks for sharing...
  Book online bus ticket from Redbus

  YanıtlayınSil
 8. Merhabalar,sizi yeni keşif ettim.Blogunuzu sevdim.Takip ve izlemeye aldım.Bana da beklerim(tariflimutfak/sibelinyemekleri).Başarılar dilerim.

  YanıtlayınSil

Tasarım:Sawako Kuronuma