Yeni Başlangıçlar '' Feroni ''

Uzun zamandır ortalarda yoktum ama kendim için güzel başlangıçlar güzel projelerle geri döndüm diyebilirim. Ortalarda yokken bir sürü güzel anılar biriktirmenin yanı sıra güzel bir markayı oluşturmanın mutluluğunu sizinle paylaşmak isterim. Yeni yeni başladığım daha ilk adımları sayılabilecek '' Design by Feroni '' markasını resmi olarak açmış bulunuyorum :) 
Uzun zamandır uğraştığım  kafamda şekillendirdiğim detayları gerçeğe dökmek, elimle tutabilmek benim için gerçekten çok heyecanlı... Bu benim için daha ilk adım umarım hayallerimi gerçekleştirdikçe sizinle daha çok paylaşma imkanı da bulurum. Yorumlarınızı, beğenilerinizi, takiplerinizi beklerim :)) 

Bloğum üzerinden de yaptığım ürünler ile ilgili bilgilendirmeler kısa öğretici videolar bilgiler paylaşmayı düşünüyorum. Bunun dışındaki her sorunuz için bana ulaşabilirsiniz :)

Ama öncesinde yeni markam için desteğinizi bekliyorum. İntagramdan beni takip eder beğenilerinizi yorumlarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum :)

Şimdiden çok teşekkür ederim...

Instagram Hesabım: designbyferoni4 yorum:

 1. Kolay gelsin, başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba! Blogunuzu yeni kesfettim :) deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi hemen değerlendiricem :) Bende bekliyorum muhakkak:)https://lavvienrose.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. hi dear,
  i'm following you on blog and on g+
  can you follow mine?
  https://amoriemeraviglie.blogspot.it/

  YanıtlaSil

Tasarım:Sawako Kuronuma